Minu unistuste päev

Kaspari ja Kristeni unistuste päev

Kaspar ja Kristen armastavad süüa kala ja pizzat, vaadata Viimast Võmmi ja lugeda Indrek Harglat.

Poiste unistuste päeva hommik algas üllatusega. Buss võttis Kaspari ja Kristeni peale. Poisid teadsid vaid, et see päev kooli ei tule minna. Bussi sisenedes avastasid nad, et bussijuht Vallo on neile täitsa tuttav ja teada tore inimene.

Bussis ütlesid vabatahtlikud, et kõik unistused saavad täna täidetud. Sõideti sügiseses Tallinnas, naljatati ja naerdi. Tuju oli päikseline.

Bussiga liiguti Viimase Võmmi võtteplatsile. Võttegrupp juba ootas. Poiste suur lemmik Üllar Saaremäe tuli poistele vastu ja ulatas neile päevakohased töötõendid. 

Viimase Võmmi võttepaigas uudistati ringi, räägiti sarjast, vahetati käepigistusi televiisorist tuttavate tegeleastega, tutvuti rekvisiitidega, tehti pilte ja söödi koos pizzat. Edasi jätkus võtteplatsil tavaline tööpäev. Poisid said vaadata kuidas võtteid üles filmiti. Kaspar ja Kristen ütlesid pärast, et oli väga äge kogemus näha oma lemmiknäitlejaid töötamas ja et nüüd vaatavad nad seda seriaali pisut teistmoodi.

Oli aeg liikuda lõunasöögile kaunisse vanalinna – Chicagosse. Sisenemisel küsiti poistelt loomulikult töötõendeid, mida nad ka suure uhkusega näitasid.

Söödi võrratult head kala ja räägiti maailma asjadest.

Korraga seisis  laua juures kirjanik Indrek Hargla - poisid nimelt armastavad apteeker Melchiori raamatuid.

Poisid rääkisid oma maailmavaadetest ja elu arusaamadest. Indrek rääkis kuidas raamatud valmivad.

Kvaliteetaeg ja sõbralikud inimesed, nii lõppes tublide poiste päev.


VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Karina Toome, Aivi Tugedam, Teele Viira

 

 


Toetajad