Minu unistuste päev

Karoliina unistuste päev

Karoliina on ilusate silmadega armas tüdruk,  kellele väga maitseb banaanijäätis:) Ta on fantastiliste oskustega: kui anda talle paberit, liimi, traati või, täpsemini, mida iganes, suudab ta  teha ägeda nukumööbli, kus isegi  väikeses kapikeses päris riidepuud sees. Ja seda kõike väga miniatuurselt. Just sellepärast oli Karoliinale sünnipäevakingituseks puidumeistritelt kaunis käsitöökarp, mis sai täidetud hea ja paremaga, et tubli ja andekas tüdruk saaks meisterdada.

Karoliina unistas ujumisest ja kohtumisest "Kättemaksukontori" Kadri Adamsoniga.

Meie Suur Seiklus algas 2. septembri hommikul, kui kohtusime Karoliina ja tema vanema õe Kaisaga. Ikka selleks, et sammud seada "Kättemaksukontorisse".

Karoliina oli nii õnnelik- ta teadis, et täna on tema Unistuste Päev! Naeratus ei kadunud hetkekski tema näolt! AGA, kõik oli üllatus!

"Kättemaksukontori" võtted olid Pirita-Kosel Särgava alleel. Kuna see oli Karoliinale üllatuseks, siis uskuge, see hetk oli seda väärt! Kui me tuppa astusime ja Karoliina Kadri Adamsoni nägi, ei uskunud ta oma silmi!

Kadrile tehti parasjagu võtte jaoks grimmi ja meie saime Karoliina ja Kaisaga osa võttemeeskonna ülikiirest tööpäevast. Kadri rääkis oma tööst ja samal ajal tuli inimesi muudkui juurde. Kallistasime ka Elina Reinoldit ja Tarvo Sõmerit. Ja siis algasid võtted. PALUN VAIKUST:)

Piilusime Karoliina ja Kaisaga, kuidas Kadri, Elina ja Tarvo harjutasid teksti ja kuidas terve meeskond nende ümber toimetas.

Kadri kallistas Karoliinat kõvasti-kõvasti ja tegime ka koos mõned vahvad fotod. Naeratus Karoliina näol ütles kõik!

Karoliina ema oli hommikul küpsetanud ka soojad saiakesed võttemeeskonnale. Karoliina andis need kenasti Kadrile üle, kogus oma lemmikutelt autogrammid "Kättemaksukontori" fänniraamatusse ja oligi aeg jätta kontoritegijad maha ja suunduda edasi :)

Tee viis meid Rakverre. Rakvere AQVA Hotel & Spa's ootas meid fantastiline tuba ja ilus kingitus Rakvere Põhjakeskuse Ideaal Kosmeetikalt.

Panime asjad tuppa ja suundusime Eesti Politseimuuseumi. Karoliinale mõeldes oli Politseimuuseumi meeskond väljastanud talle toreda trahvikviitungi :) Politseimuuseumis tegi meie päeva põnevaks Natalja. Läbi mitme korruse käies saime väga palju kasulikku ja huvitavat infot. Karoliina ja Kaisa vajutasid oma sõrmejäljed selleks mõeldud paberile ning Kaisast koostati portree.

Väga palju fakte ja statistikat, huvitavad väljapanekud. Politseimuuseum on tõeliselt avastamist väärt paik! Kui ekskursioon läbi sai, kallistasid Politseimuuseumi toredad neiud meid kõiki ning Karoliina jaoks oli neil ka armas kingitus varuks.

Karoliina ja Kaisa läksid hotelli, käisid ujumas ning mõnusas massaažis! 

3. septembri hommikul kohtusime hommikusöögilauas ja pärast väga maitsvat hommikusööki läksime koos ujuma. Karoliinale väga meeldis suur toru. Saunad ja lained ja välibassein ja uuesti toru. Karoliina oli rõõmsameelselt vallatu!

Kogu selle aja ümbritses meid hotellis lahke ja soe suhtumine, tähelepanelikkus ja hoolivus! Lahkudes saime hotellitöötajatelt kaasa head soovid ja kallistused!

Meie teekond viis meid järgmisesse põnevasse kohta, milleks oli Viru Reklaamiagentuur, kus ootas meid Heli. Nas valisid Karoliinaga tikkimiseks värvid ja Riina kujundatud kavandi järgi hakkas suur tikkimisemasin tikkima Karoliina uuele saunalinale tema nime ja liblikat. Heli näitas Karoliinale, kuidas masin töötab ja rääkis palju huvitavat sinna juurde. Viru Reklaamiagentuuris töötavad suure südamega head inimesed -  iga tüdruk kirjutas Karoliina jaoks hea soovi. 

Otsustasime Karoliina Unistuste Päevad lõpetada ühise sushi söömisega. Muljetasime, naersime ja sõime maitsvat sushit.

Tänutundega lahkusime armsast Rakverest ja alustasime teekonda Tallinnase, mis kulges vihmasabina ja magavate õdede nohina saatel.

IGA PÄEV SIIN ELUS ON VÄIKE IME!

TAGASISIDE:

"Päev algas hommikul Karoliina jaoks vara, kuid kuna elevus Kadriga kohtumise pärast oli suur, siis oli väsimus unustatud. Karoliina on võõraste inimestega väga häbelik ja ei saanud ehk Kadrilt küsida seda, mille kohta ta uudishimulik oli, kuid see kohtumine iseenesest oli tema jaoks väga uskumatu ja hämmastav. Võtteplatsi telgitaguste nägemine oli ainulaadne võimalus ja kindlasti meeldejääv. Asi, mis Karoliinale teiseks kõige rohkem meeldis, oli AQVA veepargis ujumine, sest see on miski, mis talle väga meeldib ja see pakkus talle palju lõbu. Politseimuuseum oli väga huvitav ja hariv ning kindlasti on see koht, kuhu Rakverre sattudes minna. Samuti oli huvitav näha, kuidas masin kangale kirjutisi/pilte peale õmbleb, ning Karoliinale väga meeldib tema uus 'custom' rätik. Head soovid selle firma töötajatelt on toredad, ning on Karoliinal ukse peale üles pandud. Uus asi, mille Karoliina nende kahe päeva jooksul avastas oli sushi, mis talle kohe väga maitses.

Päevad tegi väga erksaks Kersti, kes oli alati väga positiivne ja elav, nakatades ka teisi hea tujuga. Karoliina oma perega on väga tänulik tema poolt korraldatu eest, sest see oli täis ainulaadseid elamusi ja lõbu, mis tõid Karoliinale väga palju rõõmu.  Jõudu ja jaksu ka teiste laste silmadesse sära toomisel!" Karoliina suur õde Kaisa


VABATAHTLIK: Kersti Urbala