Minu unistuste päev

Kardo unistuste päev

Kardo unistusteks olid kohtumine oma lemmiklaulja Karl-Erik Taukariga, saada televiisorisse ja lennata.

Kõik need 7-aastase poisi unistused täitused emadepäeval, 10. mail 2015. Terve päev jäeti poisile üllatuseks, kuni viimse hetkeni.

Kardo unistuste päev algas elamusliku helikopterilennuga Luigel. Poiss lendas  elus esimest korda helikopteriga ja oli positiivselt lummatud ootamatust ning üllatuslikust lennukogemusest. Pärast lendu peeti piknikku ja muljetati. Piknikulaua kattis maitsvate hamburgerite ja snäkkidega Estonian Burger Factory. Seejärel suunduti Luige Maaelu Näituslaadale, kus uudistati loomi ja linde. 

Põnevate tegevuste vahepeal serveeriti poisile ja ta perele maitsev õhtusöök lastesõbralikus restoranis Diip.

Telemajas ootas poissi ees päeva suurim üllatus - supestaari saate lava taga kohtumine oma lemmiklaulja Karl-Erik Taukariga. Laulja tutvustas poisile „Eesti otsib superstaari“ stuudiot, vesteldi, tehti koos pilti nii green room’is, laval kui kohtunikutoolis ning poiss sai piiluda grimmiruumi.  Kohtumise käigus täitus ka Kardo kolmas unistus – saada televiisorisse. Lauljaga kohtumist filmis TV3, mida näidati „Seitsmestes uudistes“.  Elamusi täis päeva lõppakordiks sai poisi ja ta pere osalemine populaarse TV3 telesaate „Eesti otsib superstaari“ otsesaate salvestusel.

Link TV3 uudisklipile:  http://www.tv3play.ee/sisu/seitsmesed-uudised-2015/613756?autostart=true

TAGASISIDE:

Tere "Minu Unistuste Päeva" meeskond, suured tänud Teile ilusa päeva eest!

Tänusõnad suurele vaevanägijale Evelin Tatterile, kellega me mitu kuud suhtlesime, küll meili, küll telefoni teel, et jõuda selleni, mis on ikkagi Kardo unistused ja milline see unistuste päev ikkagi välja peaks nägema.

Samuti täname vabatahtlikke Triinu ja Marist, kes pühendasid meile oma ilusast emadepäeva pühapäevast aega ja organiseerisid helikopterisõidu,pikniku ja Luige laada külastuse.

Kardole muidugi avaldas kõige rohkem muljet TV3-s toimunu.Tänud Karl-Erik Taukarile, kes on Kardo sõnul lihtsalt LAHE ja Annely Adermannile, kes aitas TV3-s toimunut läbi viia. Kogu TV3-e meeskonna vastuvõtt oli väga soe ja muljetavaldav.

Igaljuhul Kardo ongi veendunud,et ta ongi kuulus. Alahinnata ei saa ka kopterisõitu. See võttis Kardo sõnatuks,sest tegelikult ei teadnud ta üldse ette, mis sel päeval toimuma hakkab. Restoran Diipi kokkadele ja teenendajatele tänusõnad hea toidu ja teenenduse eest. TV3 uudisteklippi vaatab Kardo igapäev ja vastukaja on olnud klipile väga positiivne ning mõnelegi pisara silma toonud ning sisendanud usku, et unistused täituvad.

Kardo perega

VABATAHTLIKUD:  Evelin Tatter, Maris Süld ja Triinu Perve