Minu unistuste päev

Hugo unistuste päev ehk bändiproov

Hugo suurimaks sooviks oli Kristjan Kannukesega koos laulda lugu "Happy"!

Saage tuttavaks - Hugo, 8- aastane rõõmsa silmavaatega poiss, kes teadis väga selgelt oma suurimat unistust: KRISTJAN KANNUKENE! Läbiva suure tähega, sest unistus oli nii suur ja nii kindel!

Hakkasime kohe samal päeval plaani kokku panema, aga et kõik oleks täiuslik, läksime voolkord Hugole külla, aga sel korral koos Kristjaniga! Oi neid suuri silmi ja kõrvuni naeratust:) Kristjan kaaperdati poiste tuppa ja nii me selle päeva ilma Kristjanita kokku panimegi, no ta oli ikka olemas, aga poiste toas, kus Kristjanile näidati ära kõik legod ja autod ning võeti oma Batmani posterile Kristjani autogramm. 

Hugo unistuste päev algas heade soovidega Rakvere turult, kust täitsa  võõras proua Räpinast saatis Hugole karbi maasikaid ja karbi mureleid. No on ikka häid inimesi maailmas! :)

Sõitsime limusiiniga Hugo kodu ukse ette, kaasas Kristjan ning kõigil seljas ägedad T-särgid tekstiga BÄNDIPROOV. Ka Hugo sai enda särgi, millele ta sai võtta kõigilt autogrammi!

Ja algas sõit Merivälja poole, kus ootas meid armas maja, hubane stuudio ja stuudios olid omakorda unistuste päevaks valmis Lea Dali Lion, Silver Ulvik, Kirsti Timmer oma poja Riveriga.

Loomulikult oli alguses vaja harjutada. Kõik üleliigsed inimesed saadeti ära ning ainult ukse tagant võis kuulda trummide põrinat, kitarri ning HAPPY, HAPPY, HAPPY! 

Mõne aja pärast lubati publik sisse. Kõigepealt oli solistiks Hugo, Silver trummidel, Lea klaveri ja Kristjan mängis kitarri. Seejärel oli solistiks Kristjan, Hugo mängis trumme ja Lea saatis klaveril. Ning lõpetuseks koos veel mitu ägedat versiooni! Aplaus ei tahtnud lõppeda!!!

Pärast bändiproovi olid kõigi kõhud heledad ja kõiki unistuste päevalisi oodati imelises mereäärses NOA restoranis. Proovisime erinevaid hõrgutisi ja olime nagu üks suur armas pere!  Kaetud  laua taga, vaatega merele, vaatasime üksteisele silma ja rääkisime maailma asjadest. 

Vahepeal käis Hugo koos Kristjani ja väikevennaga ka peakokaga tutvust tegemas ning tuli välja, et köögis töötas ka üks tore noormess, kelle nimi oli samuti Hugo:)

JA SIIS, toodi lauale TORT! Tort toodi kahe tuld purskava küünlaga ja torti kaunistasid Hugo ja Kristjani pilt ning muidugi bändiproovi logo. Hugo lausa  kilkas rõõmsast vaimustusest!

Päev lõppes magusa kingitusega NOA restorani perele: Hugo nägi, et torti jäi päris palju järele ja ta arvas, et me võiksime selle NOA restorani perele kinkida:) Tubli poiss,  kelle kuldne süda veetis väga toreda päeva! 

TAGASISIDE:

"Rääkides Hugoga unistamisest ja unistuste täitumisest, leidis ta kiirelt üles oma salaunistuse – kohtuda „Superstaari“ saate ühe osaleja, Kristjan Kannukesega. Ja vaevalt sai unistus lendu lastud, kui see justkui imeväel täituski! Ühel heal päeval helises uksekell ja seal ta oligi!!! Hugo üllatunud ja rõõmust õhetav nägu oli väärt rohkem, kui hetkel suudaks sõnadesse panna...ning Kristjani siiras ja vahetu olek sulatas koheselt kõigi südamed. Edasine tegevus sujus suurepäraselt, pakkudes siiani uskumatuna näivaid hetki – Hugo ees avanes äkitselt maailm, mis oli täis muusikat, muusikat ja veelkord muusikat! Aitäh Lea, Silver, Kristjan ja Kirsti, tänu kellele tutvus Hugo muusiku elu telgitagustega, proovides kätt nii trummari, viiuldaja kui solistina. Siiani kuulen Hugot kodus aeg-ajalt ümisemas viisi...happy, happy, happy...

See õnnelik päev oli täis jätkuvaid üllatusi, mida võluriks kehastunud Kersti oli kogu meie perele varunud – uhke limusiinisõit läbi linna koos kodumaiste murelite-maasikatega, põnevaid maitseelamusi pakkuv NOA restoran ja vägev päeva lõpp ühise tordisöömisega.

Usun, et see päev elab Hugos edasi veel kaua ning muusika kasvab ja areneb koos temaga, saates teda läbi kogu edasise teekonna!

Aitäh teile armsad-kallid  Unistuse Päeva inimesed, kes te muudate meie suured unistused ja salasoovid reaalsusteks, panete meid taas imedesse uskuma ja toote naeratuse näole, isegi nüüd veel, kui neid ridu kirjutan...

Täname südamest kõiki, kes aitasid kaasa Hugo unistuse täitumisele!" Hugo ema-isa, koos väikevenna ja suure õega

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala ja Mari-Liis Altmann

Toetajad