Minu unistuste päev

Heleni unistuste päev Berliinis

Helen ARMASTAB loomi ja on külastanud kõiki Tallinna lähedalasuvaid loomaaedasid. Ühte Euroopa suurimat, Berliini loomaaeda, polnud ta veel külastanud. Seega saigi Heleni unistuste päev toimuma Berliinis.

Heleni reis algas Tallinnast, lennuki äriklassis. Helen nautis lennureisi väga ja sai ema sõnul uue põneva kogemuse osaliseks. Berliini jõudes oli lennujaama vastu tulnud auto Eesti Suursaatkonnast Berliinis, millega suunduti kenasse ööbimispaika.

Järgmiseks hommikuks sai Helen kutse külastada saatkonda. Saatkonna töötajad Carl Eric ja Kati tegid majas põneva ekskursiooni. Helen sai käia ka töötajate ruumides, kuhu üldjuhul külastajad ei pääse. Saatkonnas oli ka vahva koer Taibu, kellest sai ruttu Heleni suur lemmik.

Peale saatkonna külastust viis autojuht Heleni koos perega loomaaeda. Seal kulus kohe terve päev. Ilm oli ilus ja loomad vahvad.

Teine päev oli linnatuuri päev. Käidi mööda Berliini põhilisi vaatamisväärsusi - Potsdamer Platzis Sony Centris, Brandenburgi väravate juures, Reichstagi vaatamas ja jalutati ka mööda Unter den Lindenit.  Helen sai veel perega näha imelist õhtust Berliini ja oligi aeg hotelli naasta.

TAGASISIDE:

"Meie jaoks oli see reis tõesti ilus kingitus, ja ma usun, et Heleni jaoks selle reisi väärtus aastatega ainult kasvab, sest siis ta saab täpsemalt aru selle tähendusest. Aitäh!" – Heleni ema

VABATAHTLIKUD: Nele Paves, Anni Vahtras, Inna Garmatjuk