Minu unistuste päev

Heategevuslik perepäev Solarises

22. augustil korraldasime taas Solarise keskuses meie fondi perepäeva. See aasta püüdsime olla veel loovamad ning võimalikud mitmekesised.

Terve ürituse jooksul oli lastel võimalus istuda lauda koos meie vabatahtlikega ja joonistada seda, mida nad kõige rohkem ihkavad. Päeva kulgedes ilmus Solaris keskuse 1 korrusele terve värviline näitus laste paberile pandud unistustest.

Samuti võis kõigiga jagada oma unistust, riputades lehe  meie Unistuste Puule, mis perepäeva jooksul muutus täiesti kohevaks soovidest.

Kõikide südamed röövinud teraapiakoerad Fiona ja Marta rõõmustasid külalisi Solarise keskuse 0-korrusel ja Apollo raamatupoes.

Igal täistunnil kella 14-st kuni 16-ni astusid lavale televisioonist või mujalt tuntud näod, meie sõbrad Kristjan Kannukene, Jürgen Veber ja Tanja Mihhailova, kes  on varemgi toetanud fondi oma kohalolekuga ja esinemistega. Igale esinemisele järgnes ja autogrammiaeg ja fotosessioon lemmikutega. Nii külalised kui ka esinejad jagasid oma positiivseid emotsioone ja soojasid sõnu ürituse ja fondi suhtes. 

„Mustkunst on soovide ja unelmate täitumine. Samuti on ka see, mida korraldab Minu Unistuste Päev haigete laste jaoks, viies täide nende soove. Kui midagi väga tahta, saab kõik teoks!“ kommenteeris Jürgen Veber.

Üritus kulmineerus joonistuskonkursi võitjate väljakuulutamisega ja Unistuste Puult ühe unistuse valimisega. Seekord lähem täide Nikita unistus vibu laskmisest. 

Tahame veel kord tänada kõiki üritusel osalejaid: meie esinejaid, külalisi, vabatahtlikke ja toetajaid. Kõiki, kes juba kolmandat aastat järjest aitavad meil ellu viia seda armsat päeva!