Minu unistuste päev

Eesti jalgpallikoondis külastas Tallinna Lastehaiglat

12. novembril külastas Eesti jalgpallikoondis Tallinna Lastehaigla pisikesi patsiente. Koos valmistati sõbrapaelu, söödi torti ja loomulikult tehti pilte:)

Ühel ilusal sügispäeval tuli meie meilile ilus kiri: soojalt ja sõbralikult küsis Eesti Jalgpallikoondise pressiesindaja Mihkel, kas ka sel aastal tohivad jalgpallurid väikestele vapratele külla tulla:)

Parim, mida üks inimene teisele võib kinkida on aeg ja kui nii tähtsad mehed leiavad oma tööde, treeningute ning perede kõrvalt aega, et rõõmustada haiglas olevaid lapsi, on see väga väärtuslikult kulutatud aeg.

12. novembril käisid vabatahtlikud haiglas kõik palatid läbi, rõõmustades väikeseid ja natuke suuremaid lapsi teatega, et täna tulevad neile jalgpallurid külla!

Viienda korruse mängutuppa olid valmis seatud tordid ja muffinid ning õhupallide täis puhumine käis täie hooga.

Ja kell 15.30 nad tulidki rõõmsa naeratusega, ja põhjusega, eelmisel päeval olid meie tublid jalgpallurid saanud väärt võidu.

Tutvustasime jalgpalluritele meie imelist organisatsiooni ning mis meid ees ootab ja siis suundusime viienda korruse mängutuppa, kus algas käepaelade meisterdamine. Vabatahtlikud näitasid ette, kuidas üks õige jalgpallisõbrapael valmib ning jalgpallurid ja lapsed püüdsid tublisti järgi teha. Rõõmsa meele ja naljakate sõlmede saatel said suured ja väikesed sõpradeks ning sõbrapaelad valmis.

Samal ajal külastas Konstantin Vassiljev palatites neid lapsi, kes ei saanud tervise tõttu töötuppa tulla. Lastele viidi õhupalle, räägiti maailma asjadest ning meie armas fotograaf Kristiin jäädvustas tublid lapsed koos Kostjaga ka pildile.

Kaks tundi möödus liiga kiiresti juba me kallistasime suure südamega jalgpallureid ning saatsime nad ära, et neid järgmisel aastal jälle vastu võtta!

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Kristiina Gabor Mägi, Mari-Liis Altmann, Aivi Tugedam, Erle Uus, Maie-Liisa Sildnik, Marju Kuusik, Triinu Napseppa, Marianne Bruhn