Minu unistuste päev

Deymon-Brait'i ekstreemne unistuste päev

Deymon-Brait unistas lendamisest, mootorratastest ja kokkamisest.

Deymon-Braiti unistuste päev algas vihmases Tartus, kui mootorratas ta peale võttis, et ta Tartu lennujaama sõidutada. Imekombel lõppes hallist taevast vihmasadu ning lennuk, mille pardal Deymon-Brait, tema vanaema, tüdruksõber ning piloot, startis. Lend kestis 12 minutit, mille jooksul sai taevast ära nähtud kogu Tartu linn ja lennukit sai juhtida ka päevakangelane ise.

Edasi suunduti Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuse sõjaväemuuseumi, kus oli välja pandud näitus relvadest, aumärkidest, lahingumoonast, sidetehnikast ja sõjaväelaste varustusest. Giid rääkis põhjalikult eksponaatidest ja Eesti sõjandusest ning lubas proovida kahest relvast tulistamist ja pärast relva laadimist. Sõjaväemuuseumi külastusele järgnes jalutuskäik ja fotosessioon Toomemäel.

Järgmiseks peatuseks oli kohvik Vilde, kus Deymon-Braiti ootas suur lemmik Jarek Kasar alias Chalice. Chalice’i juhendamisel kääriti käised üles ja alustati tema kuulsate burgerite valmistamisega. Eeltöö tehtud, suundusid peakokad Deymon-Brait ja Chalice kööki, et poole tunni pärast kogu seltskonnale imemaitsvaid burgereid serveerida.

Söögilauas sai Deymon-Brait kätte videotervituse teiselt suurelt lemmikult Karl-Erik Taukarilt ja lisaks tema autogrammiga plaadi.

Päev lõpetati imemaitsvate tassikookide söömisega.


TAGASISIDE:

“Super suur aitäh kõigile, kes sellise päeva mulle korraldasid ! Suur aitäh ja suur kallistus. Eriliselt suured tänud Jaanale.“ Deymon-Brait

“Ma tänan teid, et ta sai endale niiiiiii imelise päeva....” Deymon-Brait'i ema ja väike õde