Minu unistuste päev

Davidi unistuste päev

Unistuste päev suvises Pärnus ja Tervise Paradiisis!

David armastab vett ja seetõttu unistas ta veepargi külastusest. Ning kuna on suvi, tuli mõte teha Davidi unistuste päev hoopis Pärnus. Mõeldud, tehtud! Kusjuures, perega suheldes selgus, et David ja tema pere pole kunagi varem Pärnus käinud ja see tegi asja veelgi põnevamaks. Mis saaks olla veel parem kui imeline suvine Pärnu!

Organiseerisime perele hubase majutuse vastrenoveeritud Estonia SPAsse ning pääsmed Tervise Paradiisi veekeskusesse. 

David ja tema kaksikvend on ülilahedad poisid- rõõmsameelsed, seltsivad, uudishimulikud ja jutukad. Juba esimesest kohtumisest oli näha, et see on üks põnevamaid väljasõite, mida nad teinud on. Poistel silmad särasid ja suunurgad olid koguaeg kõrvuni! Vabatahtlikud olid poistest lummatud, sest nad olid lihtsalt nii toredad!

Pärnusse jõudes külastati esmalt kuulsat Steffani Pizzarestorani. Kõhud täis ja tuju hea, jalutasime pisut Pärnu vanalinnas ning nautisime suvist melu. Päeva tipphetk oli muidugi kauaoodatud veekeskuse külastus, kust poisid sugugi ära minna ei tahtnud! Pärast väsitavat spaakülastust oli plaanis õhtusöök Pärnu Jahtklubis. Poisid olid jahtidest väga vaimustatud. Rõõmsameelselt viskasid nad päikseloojangu saatel kive vette ja imetlesid kail uhkeid jahte. Õhtul ootas hotellis Davidit veel üks kingitus - tema lemmikmänguasi Ninjago Lego, mida ta suurest elevusest kohe kokku hakkas panema. 

Järgmisel päeval sai pere külastada veel hotelli kaunist spaad ning seejärel suunduti randa. Lapsed said pedaalautodega sõita, batuudil hüpata ning loomulikult ei puudunud suvisest päevast ka jahutav jäätis.

Ja nii sai täidetud veel üks unistus!


VABATAHTLIKUD: Kristiina Gabor-Mägi, Kersti Urbala, Triin Kramp, Triinu-Liis Raudmägi, Irina Landa