Minu unistuste päev

Danieli kaks suurt unistust

Daniel on tark ja südamlik poiss, kes unistas loomaarsti ametist ja kohtumisest Kirill Käroga. Tema kaks suurt unistust täitusid.

Ilusal suvepäeval sõitis limusiin Danieli maja ette ja viis Tiina Toometi Loomakliinikusse. Loomakliiniku lahke pererahvas juba ootas. Daniel uuris asjaliku pilguga ümbrust,tegi patsientidele pai ja ettepaneku peale operatsioonil doktorit assisteerida, oli ta kohe nõus.

Kui operatsiooniks vajalik riietus seljas ja mask ees,võis ühe neljajalgse patsiendi operatsioon alata. Tulevane loomaarst suutis olukorda võtta väga rahulikult. Peale operatsiooni ütles dr Tiina Toomet, et ootab Danieli järgmisel suvel oma kliinikusse praktikale. 

Tiina Toomet näitas veel Danielile kliinikut ja rääkis oma tööst väga põnevalt ja armastusega.

Daniel ütles, et ta tahab väga loomi aidata, ravida ja hooldada ja et kunagi, kui ta juba suur mees on, siis on tal ehk oma loomakliinik.. 

Kliinikust sõideti limusiiniga McDonaldsisse, nauditi juustuburgereid ja rahulikku vestlust . Rõõmsa ja elevil poisi unistuste päeva esimene osa oli läbiJ 

Uuesti kohtuti Danieliga septembris, sest Danielil oli veel üks suur unistus - kohtuda Kirill  Käroga. Kirill mängib peaosa Nuuskija nimelises seriaalis.

Daniel ei teadnud kohtumisest Kirilliga midagi, enne kui ta kodutrepist alla tuli ja maja ees oli jälle limusiin. Kui Daniel limusiini istus, nägi ta seal Kirilli ja tema naist Juliat. Sõideti mere äärde jalutama ja pildistama. Kirill ja Daniel said mõnusalt juttu puhuda. Peale jalutuskäiku mindi Danielile külla. Teetassi ja võileibade taga sai veel mõnusalt vestelda. Külaskäigu lõppedes kinkis Kirill Danielile ja tema emale pildiga t-särgi.

Nii need  Danieli unistused täidetud saidki. Järgmisel suvel ootab praktikakoht TiinaToometi Loomakliinikus

Unistada on tore!

TAGASISIDE:

"On hea näha enda umber inimesi, kes oskavad ära tunda abivajajat, kes hoolivad ja tunnevad haigete laste pärast muret. Tänu Minu Unistuste Päeva programmile saime tuttavaks suurepäraste vabatahtlikega- päikselise Anastassija ja elurõõmsa Kerstiga. Soovime teid tänada Danieli imelise unistuste päeva eest.

Minu poeg unistab tulevikus saada loomaarstiks ja sel päeval sai ta tunda, mida tähendab olla päris ehtne arst loomakliinikus. Eraldi tänud dr Tiina Toometile, kes nii huvitavalt ja professonaalselt rääkis antud eriala võludest ja valudest.

Tänud! Tänud! Tuhat korda tänud, heade soovide ja võimaluse eest kasvõi päevaks, tunniks, minutiks tuua naeratus minu lapse näole! 

Soovin kõigile Minu Unistuste Päevaga seotud inimestele kõike paremat ja tervist!

Piiritu tänu selliste toredate ettevõtmiste eest! Et kõik  see hea, mida teete, tuleks teile endile tagasi. Tervist ja õnne teile! "- Danieli ema


VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Anastassija Bogatova 

Toetajad