Minu unistuste päev

Curlingu pereüritus


Oktoobri lõpus toimus Tondiraba jäähallis imeline curlingu perepäev. Curlingu spetsialistide osaval juhendamisel ja säravate kaptenite ergutamisel sai üritus supervinge ja meeldejääv.
Mõnusal õhtupoolikul kogunes pea 40 inimest Tondirabasse, et veeta toredasti aega curlingu väljakul koos laste lemmikstaaridega.
Curlingu tiimide kapteniteks olid säravad Getter Jaani, Teele Viira, Daniel Levi ja Gertu Pabbo .

Üritus algas curling võistlusega, mis oli väga vinge. Lisaks lastele võtsid osa kõik lapsevanemad ja õed/vennad kes kaasas olid. Kogu curlingu turniir möödus väga positiivsete emotsioonide saatel. Peale turniiri lõppu tehti jäähallis kiired pildid ja oligi söögiaeg.

Laual oli suur hunnik pitsasid ja snäkke ning curlingu-teemalised muffinid. Söömisega samal ajal toimus kõigi autasustamine. Esimese koha saavutanud võistkonnas said kõik lisaks medalitele ka suured karikad. Kõik osalejad said kaela medalid ja vahvate sõnumitega diplomid.

Kui soolane ja magus söödud, oligi aeg lahku minna. Enne seda toimus
muidugi kõigi kaptenite ning tiimikaaslaste kallistamine ja vastastikune autogrammide jagamine.

VABATAHTLIKUD: Mari-Liis Altmann, Erle Uus, Carina Kukk, Triin Rebane, Martin Kõiv, Tuuli Tromp, Mari Suursalu, Aivi Tugedam, Nastja Bogatova, Kristiina Gabor-Mägi

Toetajad