Minu unistuste päev

Ann-Mari unistuste päev

Ann-Mari suurimaks sooviks oli külastada Harry Potter'i muuseumi Londonis ning õppida meigikunsti saladusi.

Jumestuskoolitus Reet Härmatiga

Kuna Ann-Maril oli kaks päris erinevat soovi, kulgesid ta unistuste päevad kahes osas, millest esimeseks sai jumestuskoolitus. Kaubamaja ilumaailma jumestustoas ootas Ann-Mari üks Eesti parimatest jumestajatest Reet Härmat. Järgnev tund oli täis häid nippe, ilu, naiselikkust ning meigitooteid, mis kõik leidsid tee Ann-Mari kingikotti. Ann-Marile olid kingikotid valmis pannud Maybelline ning Essence. Reedult kingituseks imeline raamat "Jumestusjutud". Aitäh!

Kaunis tüdruk sai veel kaunimaks!

"Suured, suured tänud! Ann-Mari on tagasihoidlik, kuid sisimas ikka väga õnnelik, et tal selline sündmus teoks sai. Ta ei ava end eriti, kuid mina tunnen oma last ja käitumise ning tema enesetunde järgi saan aru, mis tegelikult noores inimeses toimub."


Imeline reis Londonisse

Ann-Mari unistuste reis sai unistuste alguse juba Tallinna Lennujaamas, kus tüdruk sai emaga lendu oodata VIP lounge'is ning lennukini viis meid uhke must Porsche. 

Ka lennukis ootas Ann-Mari ees üllatus: kapten palus Ann-Mari endale kokpitti külla. 

Esimesel õhtul tekitas suurmat elevust sõit London Eye'ga, mis andis suurepärase ülevaate kogu linnast. Jalutati kuulsatel tänavatel ning Thames'i kaldal ning imetleti Big Ben'i ja kauneid hooneid. 

Uus päev oli Ann-Mari unistuse täitumise päev. Kesklinnas kogunesid Harry Potteri fännid ja vahva buss viis meid otse Warner Bros stuudiosse! Suures hallis ootas meid kaunilt ehitud hiigelsuur jõulukuusk. Ann-Marile ulatati kingituseks Harry Potteri pass ja seiklus võis alata!

Liikusime ühest ruumist teise, kus igaühes oli erinev võtteplats, rekvisiidid, pildid, seadused.... klassiruum, suur söögisaal - kõik oli täpselt nagu filmis! Võrratult palju emotsioone ja muljeid! Kuna Ann-Mari oli TÕELINE Harry Potter'i fänn, oli kogu külastus tema jaoks ehe ja väga suur elamus!

Lisaks tutvustati fännidele eriefektide ruumi ja makette. Ekskursiooni viimases ruumis ootas meid Sigatüüka lossi makett, mis oli ahhetamapanevalt kaunis, nagu tõeline kunstiteos! 

Ann-Marile jäi meelde ka üks väga eriline saal,mis oli täis võlukepikarpe kõigile neile inimestele, kes on oma panuse andnud Harry Potter'i filmide valmimisse. Neid karpe oli seal tuhandeid!

Jõudnud tagasi Londonisse, tutvuti veel vaatamisväärsustega ning nauditi meeleolukat õhtusööki. 


VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Maarja-Linda Taur, Marianne Bruhn, Kristiina Gabor-Mägi, Mari Suursalu, Merilin Urbala  

Toetajad