Minu unistuste päev

Aliide unistuste päev

Kiired ja kõige kiiremad ehk Aliide unistuste päev LaitseRallyPark'is!!!

Aliide on imeilusate silmadega neiu, kellele peres kasvab koos temaga kokku 7 õde-venda. Pärast 3-tunnist vestlust Aliide ja tema perega oli selgemast segem, et unistuste päev toimub võidusõidu ringrajal, kaasas õed-vennad ning isa (et ema saaks võtta puhkepäeva:)).

LaitseRallyPark'i omanik Üllar Suvemaa võttis Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud vastu ühel päikselisel õhtupoolikul. Kuulas meie jutu ära ja ütles, et ta teeb väga ägeda päeva! Kogu perele! KINGITUSEKS! 

8. juuni varahommikul vuras Aliide maakodu õuele bussijuht Alar. Kogu pere bussi ning sõit võis alata! Tallinna piiril Laagris saadi kokku vabatahtlikega, kellel oli juba varuks ka esimene üllatus. Pereisa Ülo märkas lähenevat vanaaegset uunikumi, väga ägedat ja stiilset autot, ja tegi sellise märkuse: "Oh, sellise autoga tahaks küll sõita!" Loomulikult, suure rõõmuga teatati, et just selle autoga sai isa Ülo koos Aliidega LaitseRallyPark'i sõita!!!

RallyPark'is tehti kõigile esmalt ekskursioon, mis viis huvilised uunikumide muuseumi.  Pärast seda tutvustas omanik Üllar päevakava ning kinkis Aliidele ilusa punase jaki ja nokamütsi, millel oli LaitseRallyPark'i logo, Aliide nimi ja Minu Unistuste Päeva logo.

Ja siis see algas: lapsed istusid kartidesse ja algas võidu kihutamine. Ring ringi järel, nii palju kui jaksati. Ikka võidu peale:) Aliide vennad said esimese ja teise koha ning Aliide parim sõbranna kolmanda koha. Medali said loomulikult kõik sõitjad, sest vähemalt sama suurt tunnustust väärib osavõtt! Pärast kardivõistlust saabus Eesti Meistrist rallisõitja Einar Laipaik, et viia Aliide  kiiruskatsele. Isegi pealtvaatajad olid nii põnevil! Aliide tundis end nagu tõeline superstaar: kõik pildistasid ja filmisid teda ja kui ta ralliautost välja astus! Üllarilt sai Aliide veel kingituseks suure karika ja rallisõitja Einar tegi talle tööpakkumise :) :)

Pärast maitsvat lõunasööki, mille valmistas Roosta Puhkeküla, tehti veel kiired ringid kartidega ning õhtul alustati koduteed. Väsinud, õnnelikud, silmad säramas, muljeid nii palju, medalid kaelas, karikad kaasas, lubadusega Üllarile, et juba suvel tullakse kindlasti jälle külla! 


TAGASISIDE:

"Maailmas on vähe nii häid ja siiraid inimesi nagu teie !
Imeline päev Laitses, pani särama ühe väikse tüdruku silmad. Talle on alati huvi pakkunud autoga sõitmine ja kihutamine. Tänu teile sai üks unistus täidetud mitte ainult Aliidel, vaid ka kogu Aliide perel:) Aliide oli kõigest vaimustatud! Alates 20 aastatest  pärit uhkest autost, mis meid Laitsesse sõidutas, kuni rallisõiduni välja. LaitseRallyPark ja kogu meeskond oli viimase peal.  Kogu päev oli teie tiimil väga hästi organiseeritud, isegi ilm oli teil tellitud:)  Aliide päev oli üle ootuste lahe. Kõigil on siiani emotsioonid laes. Emotsioonid ja tänu, mida sõnadega kirjeldada ei saa.  Te olete suure südamega inimesed. Tundub , et teisse mahub kogu maailma headus. Aitäh, et olete olemas!"

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Mari-Liis Altmann

Toetajad