Minu unistuste päev

Sigridi unistuste päev

17-aastase Sigridi unistus viis ta telesarja telgitagustesse - ta sai näha, kuidas toimuvad "Kättemaksukontori" võtted.

Pärast põnevat filmimise jälgimist sai Sigrid peategelaste Kirke ja Freyaga pilti teha ning nende käest TV3-lt kingiks saadud "Kättemaksukontori" fänniraamatusse autogramme küsida. Lisaks eredatele elamustele sai ta koju kaasa viia ka "Kättemaksukontori" kruusi.

Saarelt pärit Sigrid sai oma vanemate ja kahe vennaga nädalavahetuse jooksul avastada välgu jõudu Energia Avastuskeskuses, nautida loodusfilmi "Amazonia" 3D versiooni Solaris Kinos ning tõusta Teletorni tippu. Meespere tegi ka mitu tiiru kartidega FK Keskuse Viimsi sisekardirajal. Õhtust kosutust ja lõõgastust pakkus Tallink Express hotell.
 
TAGASISIDE:
"Unistuste päev möödus väga hästi ja elamusterohkelt, emotsioonid on kogu perel väga head. Kõige suurem rõõm oli Sigridil muidugi sellest, et sai Kättemaksukontori võttepäeval viibida ja “Freyat” ning “Kirket” oma silmaga lähedalt näha. Kahjuks ei saanud ta ise mingit rolli,  aga selle vist kompenseeris see närvikõdi, mis tekkis TV3-e reporteri küsimustele vastates. Igatahes kõik muljed on ainult positiivsed. Suur aitäh teile selle korraldamise eest!

Poistele meeldis kõige rohkem kardisõit. Ja tegelikult oli juba lihtsalt hotellis ööbimine lastele päris omaette elamus, sest me polegi nendega varem hotellis ööbinud.

Suur tänu teile kogu organiseerimise töö ja nähtud vaeva eest! Meie pere jäi väga rahule. 
Suur aitäh ka vabatahtlikule Kirkele, ta oli väga tore!"

 - Sigridi pere

Vaata ka toredat videot Sigridi unistuste päevast:


VABATAHTLIKUD: Kirke Torpan ja Kristina Garmatjuk