Minu unistuste päev

Nathani unistuste päev

Nathani suurimaks sooviks oli külastada Lottemaad!

Kuigi Nathani algseks unistuseks oli minna Muumimaale, on Muumimaa kahjuks talvel suletud ja kevade tulles ei olnud tervislikel kaalutlustel võimalik sedavõrd pikka reisi ette võtta. Õnneks oli vahepeal juhtunud ime – Lottemaa oli just oma uksed avanud ning osutus isegi sobivamaks kui Muumimaa.

Kuna perekond elab Tartus, siis organiseerisime perele ka ööbimise Tervise Paradiisis (Health Paradise ;)), sest seal on lisaks imeilusale vaatele võimalik nautida ka veekeskuse mõnusid.

Nathanil on suur perekond, seega oli sõiduks vaja ka suurt autot. Tartu Amservil oli selleks just õige auto, Toyota Verso, ning perekond sai uue mudeli demoversiooni oma kasutusse kogu nädalavahetuseks. Autosse võimaldas kütuse Statoil ning koos kütusega sai perekond Statoili poolt kaasa hulga suupisteid ja jooke.

Perekond jõudis Pärnusse reedel ning pärast check-in’i sõitsid nad Lottemaale Koit Toome kontserdile. Ka terve laupäevase päeva veetis perekond Lottemaal!


TAGASISIDE:
"Mõtlen, et kui imetlusväärne on kogu selle tänase küünilise maailma sees olla hooliv, kaasaelav ja heatahtlik. Märgata neid, kellel on raskem... kellele on elu nö väljakutse esitanud. Anda neile OMA käsi. Lihtsalt selleks, et neile toeks olla ja head meelt teha.

Sel nädalavahetusel saime oma perega osa Minu Unistuste Päev korraldatud projektist korraldada meie pojale Nathani'le tema unistuste päev. Nathan põeb väga haruldast haigust, mida on terves maailmas ainult mõned sajad juhud. Seoses sellega oleme asetatud kui katsejäneste rolli aga loomulikult polegi muud teha, kui läbi kogemuste targemaks saada. Tänasel päeval saame rõõmustada, et pärast paariaastaseid uuringuid ja praktiliselt iga kuu haiglas veedetud paar päeva, on meie olukord lõpuks paremaks pööranud. Loodame parimat!

Seda enam on tänutunne suurem, et meie pere pole tõesti üksi. Esmalt, ennastohverdav ja alati asja juures dr Grünberg TÜ Lastekliinikus. Üllatuseks heategevuslik organisatsioon Minu Unistuste Päev. Aitähh!!! Tunneme, et me pole üksi!

Kogu meie unistuste nädalavahetus oli nagu Jumala kätetöö: Lottemaal nähtud etteaste nimetuseks oli  "Unistuste maa" ning hotelli nimi Tervise Paradiis! Millised kokkusattumised!

Tänan kogu oma pere nimel heategevuslikku organisatsiooni Minu Unistuste Päev, kõiki toetajaid ja eraldi veel Nathani unistuste päeva kuraatorit Annely Abel'it!!!"


VABATAHTLIK: Annely Abel