Minu unistuste päev

Kristjani unistuste päev

13-aastase Kristjani silmad pani särama Viimsi SPA helesinine vesi.
Tulenevalt Kristjani tervislikust seisukorrast sai sel korral unistus välja valitud piltide abil. Kui Kristjan nägi pilte Viimsi SPAst, oli terve tuba naeru täis: just nii väljendab Kristjan oma rõõmu:)

Tänu Viimsi SPAle sai Kristjan lõputult nautida spaad, kus talle nii väga meeldis! Lisaks olid hotelli poolt kingituseks kinopiletid, kuna Kristjan armastab multifilme.

Kui Kristjan jõudis perega hotellituppa, ootas teda veel üks üllatus: terve voodi oli kingitusi täis! Soovime tänada ja kiita 7-aastast Steni Jõhvist ja 9-aastast Georgi Rakverest, kes otsisid Kristjani jaoks välja väikesed vahvad mänguasjad, et teha talle üllatus. Kristopher ja Robin Toilast ostsid oma taskuraha eest Kristjanile vahva raamatu ja ema abiga sai sinna armas tervitus kirjutatud. Lisaks oli kingitus ka vanaema Helve poolt. Väikesed vahvad üllatusmunadest pärit mänguasjad elavad nüüd oma mänguasjaelu ja rõõmustavad Kristjanit.

Ei ole vaja üldse palju, et tuua kellegi ellu rõõmu ja silmadesse sära. Iga hea teo eest süttib taevas üks täht. Vaadake täna õhtul taevasse ja leidke oma täht! :)

VABATAHTLIK: Kersti Urbala