Minu unistuste päev

Kolm Põrsakest teadusshow Narvas ja Kohtla-Järvel

Kolm Põrsakest teadusshow tegi Narva haigla ja Ida-Viru Keskhaigla pisikeste patsientide päeva põnevaks, tuju heaks ja tekitas suure huvi teaduse vastu. 
Mõlemas haiglas tuli etendust vaatama ligi 20 last ning uudistama tulid ka arstid, õed ning lapsevanemad. Rõõmu ja elevust jätkus kõigile pealtvaatajatele ning hall argipäev sai täidetud värviliste vedelike ja aurude, välgu-paugu ning naeruga. Julgemad lapsed said ka ise käe külge panna ning põnevaid katseid läbi viia.
Pärast etendust pakuti kõigile kringlit ja piparkooke. TAGASISIDE:
"IVKH lasteosakond tänab kogu südamest Teid lahkuse ja heasüdamlikkuse eest. Tahame avaldada siirast tänu mitte ükskõikse suhtumise eest laste probleemidesse. Teie poolt osutatud abi võimaldas haigetele lastel tunda Teie hoolt ja tähelepanu.
Heateod ei jää märkamata – nagu majakad annavad nad valgust neile, kes seda vajab. Olen veendunud, et Teist peaksid eeskuju võtma ka teised heategevusega tegelevad inimesed ja organisatsioonid. Aidates teisi, Te ei kingi üksnes rahalisi väärtusi, vaid hoopis rohkemat – rõõmu ja lootust.
Soovime Teile kogu hingest tugevat tervist, heaolu ja edu!"
Galina Vorobjova (Pediaatriaosakonna õendusjuht / Ida-Viru Keskhaigla)

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Guido Tellis, Anke Ellik

Toetajad