Minu unistuste päev

Ingel-Brit'i unistuste päev

Ingel-Brit'i suurimaks unistuseks on saada neurokirurgiks. 
See on tõenäoliselt meie jaoks senini kõige keerulisem unistus. Mida siis teha?

Otsustasime, et üritame leida arsti, kes oleks nõus Ingel-Briti võtma terveks päevaks oma töövarjuks. See osutus väga keeruliseks ülesandeks, kuna tegemist on igas mõttes suure erandiga. Aga, unistus teeb imet ning oma nõusoleku andis PERHi kirurg.

Veel enne aasta lõppu saigi Ingel-Brit'i unistus täidetud. Ta sai veeta terve tööpäeva koos PERH'i Kirurgiakliiniku neurokirurg-vanemarst dr Kahro Tall'iga ning kuulduste järgi oli neil olnud väga tegus tööpäev: Ingel sai näha, kuidas operatsioonisaalides operatsioone tehakse ning osales veel paljudes huvitavates haiglategevustes. Dr Tall rääkis Inglile lugusid elust neurokirurgina ja tutvustas talle oma eriala erinevate nurkade alt. 

Lisaks on Ingel-Brit on suur Gray Anatoomia ja teiste haiglaseriaalide fänn ning teda huvitab kõik, mis kiire ja põneva haiglatööga seondub. Seega valisime Ingel-Brit'ile kingituseks Grey's Anatomy anatoomiaõpiku, mida ta oma tulevaste meditsiiniõpingute raames kasutada saab.  

TAGASISIDE: 
"Ma tahtsin öelda aitäh selle imelise päeva eest. Arst oli väga äge ja rääkis kogu aeg erinevaid lugusid ja üldse kõike mis seda tööd puudutas. Ja operatsioonid olid ka mõlemad super huvitavad ja ma sain ise täitsa seal juures olla ja asju katsuda ning isegi aidata veidi. Ma ei usu, et ma kuskil mujal sellist võimalust oleksin saanud nii et suur suur aitäh selle korraldamise eest ja selle raamatu eest ka :) Parimate soovidega, Ingel"

VABATAHTLIK: Kerttu Mäger