Minu unistuste päev

Eesti koondise jalgpallurid külastasid Tallinna Lastehaiglat

17. novembril külastasid TLH pisikesi patsiente Eesti jalgpallikoondise mängijad ja treenerid, kes ühtlasi valmistusid järgmisel päeval toimuvaks võistluseks Jordaaniaga.

Haiglat külastasid peatreener Magnus Pehrsson ning mängijad Konstantin Vassiljev, Sergei Pareiko, Frank Liivak, Alo Bärengrub, Dmitri Kruglov, Enar Jääger, Ingemar Teever ja Markus Jürgenson.

Jalgpallurid jagasid lastega lugusid oma unistustest ja nende täitumistest. Lapsed said jalgpalluritega koos pilti teha ja autogramme küsida. Neid fänne, kes 1. või 5. korruse mängutuppa tulla ei saanud, külastasid jalgpallurid eraviisiliselt palatites. Loomulikult pakuti kõigile jalgpalli-torti ja kaasa oli võetud hulganisti põnevaid kingitusi.

„Kui poolteist kuud tagasi Minu Unistuste Päevaga kontakt tekkis, siis olime kohe huvitatud projektis kaasa lööma, sest soovime laste päeva rõõmsamaks muuta. See on koondise võimalus ja vastutus ühiskonna ees,“ lausus Eesti jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson.


VABATAHTLIKUD:

Kersti Urbala, Marianne Bruhn, Maarja-Linda Taur, Mari-Liis Altmann, Samantha Toressen, Kristiina Gabor-Mägi, Inga Aalde

Toetajad