Minu unistuste päev

Daanieli unistuste päev

10-aastase Daanieli unistuseks oli külastada loomaaeda ja süüa McDonald'sis.

Daanieli unistuste päev algas soojal sügishommikul uhke rongisõiduga Valgast Tallinnasse. Pealinna jõudes viis vabatahtlik Kersti Daanieli koos ema ja kahe vennaga Nordic Hotel Forum hotelli, et nad saaksid end tegusaks pärastlõunaks valmis seada.

Esimese tegevusena viisime pere Solaris Kinosse „Sipelgapoisi“  
filmi vaatama. Suurepärane valik: poisid olid vaimustuses!

Pärast kino nauditi laupäevaõhtust Tallinna: vaadeldi kaunist Estonia teatrit, mängiti Tammsaare pargis ratastoolirallit ja jalutati vanalinnas. 

Kuna Daanieli üheks sooviks oli külastada McDonald'sit, otsustasime sel korral eirata tervisliku toitumise reegleid. Kohapeal valisid poisid endale kohe välja meelepärased jäätised ja õhtusöögiks võeti hotelli kaasa suur kotitäis hamburgereid. 

Tagasiteel hotelli kohtuti hobustega, mille üle oli poistel ülimalt hea meel. Nad said vastused mitmetele küsimustele ja emotsioonid jäädvustati piltidele. Enne hotelli nähti ka hästi palju mootorratastel noormehi. Ka nendega aeti juttu ja tehti  pilti.

Hotellis ootas Daanieli ja ta vendi suur kott vahvaid raamatuid ja emale oli hommikuks massaažikinkekaart. Kuna elevust oli nii palju, otsustas pere enne magamaminekut veel spaasse ujuma minna.

Hommik algas hotellis küllusliku hommikusöögiga ja ema hellitas ennast massaažiga ilusalongis. Samal ajal, kui ema sai teenitud puhkehetke, jutustasid poisid avabatahtlik Kerstile, kui äge ja suurepärase vaatega hotell neil on! Eriti lahe oli olnud õhtune ujumine ja sellest rääkimine lõi Daanieli silmad tõeliselt õnnest särama!! 

Asjad auto peale pakitud, võis sõit loomaaeda alata. Ees ootas hästi vahva ja huvitav unistuste päev! Kuna loomaaias oli ninasarvikute päev, saadi just nende hiiglaste kohta palju uut ja huvitavat teada. Pärast ratastooliga terve loomaia läbi rallimist, söödi loomaia kohvikus kõhud kenasti täis ja oligi  aeg rongijaama minna.

Pere mahutas end taaskord mõnusasse Elroni rongi ja üllatuseks oli Kersti neile kaasa pannud kotitäie autosid ja raamatuid, et rongis igav ei hakkaks.

TAGASISIDE:

"Daanieli unistuste päev oli väga tore: saime uusi kogemusi ja kõik jäime rahule. Kersti, kes selle päeva organiseeris, oskas seda päeva väga südamlikult korraldada.  Lastele igatahes meeldis. See on väga tore, et te selliste asjadega tegelete! Selliseid inimesi nagu teie võiks olla rohkem, kes oma vabast ajast pühenduvad teistele inimestele, kes täidavad ühe lapse unistuse! Me oleme perega väga tänulikud :)"  Daanieli ema

VABATAHTLIK: Kersti Urbala