Minu unistuste päev

Andra unistuste päev

Andra on siiras ja soe tüdruk, kelle sooviks oli oma kätele saada kaunid hennamaalingud.

Andra päev oli südamlik, täis küünlavalgust, silmasära ja väga isiklikke vestlusi. Vapper tüdruk sai oma käevarrele maaglise ja keeruka lillemustri, mis oli tehtud tõelise pühandumuse ja hoolega. Andra siiras pilk ja soojad kallistused ütlesid rohkem kui sõnad.

Andral oli veel üks suur unistus - ta soovis endale saada imelist parukat, et tunda end ilusa ja naiselikuna. Nimelt soovis ta “Su nägu kõlab tuttavalt” saates kasutatud Conchita Wursti parukat. Parukaoksjoni viimasel päeval, hetk enne südaööd tehtud pakkumisega, ta selle õnnelikuks omanikuks saigi. Veel rõõmustati Andrat TV3lt saadud “Su nägu kõlab tuttavalt” finaalkontserdi piletitega.

TAGASISIDE:

"Kõigepealt tahaksin tänada Minu Unistuste Päeva ja kõiki inimesi, kes selle organisatsiooniga seostuvad ning aitavad tuua sära ja lootusekiiri  haigete laste kui ka nende perede igapäevaellu. Te oskate luua suurepäraseid üritusi, üllatusi ning enamgi veel. Minu jaoks olete te teinud väga palju ja ma ei suuda teid kuidagi ära tänada.

Üks mu elu parimaid õhtuid oli siis, kui särasilmsed, ülienergilised Kersti ja Mirjam korraldasid mulle henna-õhtu. Ma sain õe ja emaga nautida imehäid suupisteid, südamlikku ning toredat seltskonda ja üliilusat henna maalingut. Lisaks saime veel õe ja emaga väga kauneid kingitusi. Peale suurepärast üritust oli meile korraldatud ka hotellis ööbimine. Meie hotellitoast oli kaunis vaade öisele Tartu linnale. Mida veel saaks soovida? Kõik oli imeline!

Kuid Kersti ja Mirjam suutsid mind veel rohkem  üllatada ja täita veel mu ühe suure unistuse- nad muretsesid mulle paruka ning ma sain emaga nautida telesaate „Su nägu kõlab tuttavalt“ finaalsaadet otse kohapeal. Sellist õhtut on võimatu unustada. Mina ja  mu pere isegi ei oska oma tänu ja rõõmu väljendada.

Õnneks on maailmas veel inimesi, kes ei mõtle vaid omakasu peale vaid armastavad  teistele südamest rõõmu valmistada. Suur, suur aitäh Minu Unistuste Päev, et olemas olete!"
 
VABATAHTLIKUD: Mirjam Savioja ja Kersti Urbala

Toetajad