Minu unistuste päev

Alice'i unistuste sünnipäev

10-aastase Alice'i kõige suuremaks unistuseks oli kohtuda laulja Getter Jaaniga. Mis võiks olla veel ägedam? 
Kuna Alice'il oli just tulemas sünnipäev, otsustasime Alice'ile korraldada sünnipäevapeo koos Getter Jaaniga!
Pidu toimus Rakvere pitsakohvikus Päts, kuhu oli oodatud 18 külalist. Pitsa, kingitused ja, üllatus-üllatus, õhupallidest loomade, kroonide ja muu toreda meisterdamine! 
Suurimat elevust tekitas Getter, kes tõi armsale Alice'ile nii palju rõõmu ja naeru. Koos söödi kooki, tehti pilti ning loomulikult laulis Getter Alice'ile sünnipäevalaulu.
Ega Getter ei tulnud sünnipäevale tühjade kätega, kingituste seas oli 10 piletit StarFM Suvetuurile, kus üheks esinejaks on Getter Jaani. 
Alice'i unistuste päeva jäädvustas toredaks mälestuseks SeeSee fotostuudio.

TAGASISIDE:
"Olen Alice. Sain 10 aastat vanaks ja mul pole kunagi olnud sellist sünnipäeva nagu nüüd oli. Õhupalli tädi oli minule täielik üllatus ja ta oli nii äge. Kingiks sain temalt õhupallidest lillekimbu. See oli nii ilus. Ootasin väga Getteriga kohtumist ja kui ta tuli olin väga õnnelik. Ta kinkis mulle oma fänniraamatu ja ka koos Carinaga kümme kontserdi piletit. Vau! Ta laulis koos minu sõpradega mulle sünnipäeva laulu ja pärast veel "Rannamaja." Tegime kõik koos pilte ja ma olin nii õnnelik. Aitäh teile. Käisime ka kontserdil ära ja see oli minu elu esimene suur kontsert. Tegime seal ka Getteriga pilti ja tundis mu kohe ära. Isegi minu suurele õele ütles tsau :)." Alice

"Suured tänud ühe väikese tüdruku üliõnnelikuks tegemisel.Alice ei jõudnud kuidagi oma sünnipäeva ära oodata, kui rääkisin talle et Getter Jaani tuleb kindlasti tema sünnipäevale. Pätsi pitsakohvik oli vägev valik ja lapsed olid kõik pitsadest vaimustatud. Üllatuskülalise tulek, kelleks oli õhupallimeisterdaja oli lastele suur üllatus. Nii suured kui ka väikesed sünnipäevalised olid vaimustatud õhupalli loomadest. Kõigil olid suud naerul. Kui aga tuli Getter oli Alicel lausa pisar silmis ja ta oli üliõnnelik. Emmele ja issile tuli ka pisar silma, et nende laps nii õnnelik oli. Getteriga tordi lahtilõikamine ja tordi jagamine oli ka üks suurhetk. Nii ilusat torti polnud meie sünnipäevadel veel olnud.Selle sünnipäevaga ei saanud vaid Alice õnnelikuks vaid ka kõik sünnipäevalised.  Suured-suured tänud Teile vaeva nägemise eest. " Suured tänud kõigile!" Tänades Alice koos vanemate ja sõpradega.

VABATAHTIK:  Carina Kukk