Minu unistuste päev

Heili unistus

7-aastase Heili suureks sooviks oli ratsutama minna. 

Koos vanematega külastasid nad Veskimetsa Ratsutamiskeskust. Neile tehti tallides ekskursioon ning Heili sai hobuteraapiat. 

Pärast seda nautis pere õhtusööki Rocca al Mare keskuses Mac-Bar-B-Que's ning dessert valiti Nestle jäätisekohvikust.

Nestle poolt sai Heili kingituseks 5-liitrise jäätisekarbi ning Minu Unistuste Päeva poolt raamatu hobustest ja raamatu, mis õpetab loomi joonistama.

Heili ütles, et see oli tema elu parim päev!

Tagasiside Heli vanematelt:

"Tere õhtust! Oleme täna vaadanud Heili unistuste päeva pilte, meenutanud nähtut-kuuldut-kogetut ja Heiligi püüdis enda märkmikusse oma elu parimat päeva jäädvustada. Kuidas see tal õnnestus, seda ma veel ei tea; küllap tal ei jätkunud püsivust, et kõike olulist kirja panna. Aga mõte on igatahes hea ja tähtis on see, et ta tuli sellele ise. Ka vaatab ta ikka ja jälle kingituseks saadud hobuste raamatu pilte ja hommikul palus esimese asjana sellele kattepaberi ümber panna, et raamat kogemata ei määrduks. Paistab, et läbielatud ilusad hetked mõjusid talle igati positiivselt; issiga käis ta täna Männi pargi atraktsioonidel ronimas ja olevat seal tõesti väga tubli olnud. Meie tänane päev kulges rahulikult ja üpris koduselt ja aknast piiskade langemist vaadates oli eriti hea meenutada eile taevas säranud päikest. Valisime välja mõned paremini õnnestunud pildid ja saadame need ka Teile. Suur-suur aitäh Teile veel kord imeilusa ja helge südantsoojendava päeva eest kogu meie pere poolt! Täname südamest ka kõiki Minu Unistuste Päevaga seotud inimesi ja soovime kõigile hingejõudu ja palju ilusaid päevi, et teil jätkuks jõudu iseenda ja teiste unistuste teoks tegemiseks." 

VABATAHTLIKUD: Anu Elmi ja Grete Elmi

Toetajad

Hobuterapeut Liina Raus   Veskimetsa Ratsutamiskeskus   Urmas Karnö   Vičiunai Baltic OÜ   Nestle jäätisekohvik