Minu unistuste päev

VIP Lady Gaga kontsert

Tänu BDG Music’ule oli võimalus 15 teismelisel koos saatjaga minna tasuta Lady Gaga kontserdile.

Reserveeritud olid parimad kohad ning lisaks said kõik endale Lady Gaga T-särgid ja tasuta joogid. Väikesed fännid toimetas kontserdile ja tagasi Eesti Reisibussid MTÜ.

Erakordne elamus!

Tagasiside vanematelt:

  • "Thank You, Marianne. You are doing such a wonderful thing! (…) So, that is a very big thing you people do! I hope that there will be a day when I can give something back to people who have helped us. To all the people. I truly love you and all the people who´s making the world to be the better place. You are healing the world. Thank you. I carry you in my heart." 
  • "Suured tänud Teile väga meeldiva kogemuse eest ja olen kindel,et Teie üritus on oma nime ja suunitluse poolest vaga õigel teel ja positiivne. Soovin Teile kõike head ja kordaminekuid teie tegevustes”
  • Ühed äärmiselt toredad inimesed! Väga sõbralikud ja hoolivad. Vajutage "like" ja hoidke silma peal, ehk saate ka kuidagi tulevikus aidata midagi lahedat korraldada või miskit sellist :)
  • Tere! Tänan võimaluse eest osaleda Lady Gaga kontsertil. Eriti jäävad meelde meile pakutud super tingimused ja teiepoolne sõbralik suhtumine. Olime  väga rahul ja nautisime kontserti!

Toetajad

BDG Music   Eesti Reisibussid MTÜ