Minu unistuste päev

Viimased uudised

Vabatahtlike koolituspäev @ Garage4828 aprill 2015


Me kõik vajame ispiratsiooni nii oma igapäevases elus kui ka vabatahtliku töös, et tegutseda ja sellest rõõmu tunda.
Infopäeva teemaks oli seekord “Stay inspired!”, mille eesmärgiks oli tõsta meie vabatahtlike motivatsioonitaset, võtta korraks aeg maha ning mõelda selle üle, mis meid elus üldiselt ja ka vabatahtliku töös inspireerib. Samuti julgustati vabatahtlikke avatumalt mõtlema. 

Infopäeva kohaks valisime Garage48, mis on just selline koht, kus saavad teoks väga paljud uued ja ka vahest ehk võimatuna tunduvad ideed ja ettevõtmised. See on koht, kus saadetakse korda suuri tegusid. 

Tegime mitmeid praktilisi harjutusi ning kuulasime Meelika Hirmo ettekannet “Teeme ära” edust. Uued vabatahtlikud said innustust ja vanad olijad positiivset energiat vabatahliku tööga jätkamiseks. 

Kohvik Moon kostitas meid maitsvate pirukatega ning lõuna ajal turgutasime end pitsa ja salatiga Rucolast. Kogu päev kulges meeleolukalt ning tagasiside osalejatelt oli väga positiivne.  

Küsisime meie vabatahtlikelt, kes neid inspireerib: „Õnnelikud inimesed. Positiivsus on nakkav. See paneb sind ennast märkama väikeseid ja positiivseid asju.”

„Kõnniteel jalutasid kaks inimest, kes märkasid mööduvas aias tegutsevat memme. Üks neist nägi imekaunilt hooldatud lilli ning teine vaid katkist aiaväravat. Ära ole kunagi see, kes kritiseerib, vaid ole inspireeriv!” - Kersti, vabatahtlik

Suured tänud:
Kiitus vabatahtlikele, kes aitasid koolituse korraldada:  Marianne Bruhn, Kristiina Gabor-Mägi, Karen-Maria Toomiste, Marili Niidumaa