Minu unistuste päev

Viimased uudised

Tallinna Lastehaigla tunnustas Minu Unistuste Päeva12 juuni 2019

Lastekaitse kuu raames andis Tallinna Lastehaigla esmakordselt üle tänukirjad kolmele silmapaistvale koostööparterile ning tunnustuse pälvisid Minu Unistuste Päev, Merli Rosar ja Doktor Kloun.

 

Tallinna Lastehaiglal on tore traditsioon tunnustada lastekaitse kuul haigla tublimaid ja silmapaistvamaid töötajaid. Tänavu anti esmakordselt tänukirjad üle ka kolmele Tallinna Lastehaigla koostööpartnerile ja sõbrale, kes on oma pikaajalise tegevusega silma jäänud ning toonud rõõmu ja positiivseid emotsioone haiglaravil olevatele lastele. Tunnustuse pälvisid Minu Unistuste Päev, Merli Rosar ja Dr Kloun.

Oma kõnes tõi Katrin Luts välja, et koostöö Minu Unistuste Päevaga algas 2011. aastal. Kuigi alguses oli haigla pisut äraootaval seisukohal, siis tänu fondi sihikindlusele ja professionaalsele tööle on meist kujunenud koostööpartnerid, kes on alati haiglasse oodatud. Oleme tunnustuse eest siiralt tänulikud ja soovime südamest õnne ka meie väga heale koostööpartnerile Merli Rosarile Merros Stuudiost. Samuti lähevad suured tänud teele meie koostööpartneritele ja tublidele vabatahtlikele, kes on aastate jooksul aidanud viia rõõmu Tallinna Lastehaigla väikestele patsientidele. Aitäh, et hoolite!

Fotol vasakult: Katrin Luts (SA Tallinna Lastehaigla juhatuse esimees), Merli Rosar (Merros Stuudio), Kristiina Gabor-Mägi (heategevusfond Minu Unistuste Päev), Helena Maria Reisner (külalisesineja), Merike Martinson (SA Tallinna Lastehaigla nõukogu esimees).

Foto: Tiina Eier (Tallinna Lastehaigla)