Minu unistuste päev

Viimased uudised

Southwestern Advantage liikmed kogusid Minu Unistuste Päeva jaoks annetusi08 märts 2016

160 õpilast Eestist, Lätist, Leedust, Poolast ja Slovakkiast panustasid oma vaba aega, raha ja asju, et toetada Minu Unistuste Päeva fondi.
 
Southwesterni auhinnareisil Tenerifel käinud tudengid annetasid Minu Unistuste Päeva headeks algatusteks kokku 6800 eurot. Raha kogumiseks korraldati heategevuspäev, kus väikese annetuse eest oli võimalik saada näiteks tasuta massaaži, juuksepunutisi ja teisi hoolitsusprotseduure. Päev lõppes oksjoniga, kus kaubaks läks saunaõhtu kuuele, korvpallimäng ja linnatuur Vilniuses, PR Fashion Roomi moekonsultatsioon ning sõit kuumaõhupalliga, mille hind küündis lausa 1100 euroni.

"Suvine raamatumüük Southwesterniga on arvatavasti midagi sama erilist kui üks unistuste päev - täis sära, positiivset energiat ja toredaid kohtumisi. Loodetavasti saab meie annetuse najal nii mõnigi unistus täidetud," kommenteeris oma väikest heategu Pille-Riin Aasa.

 Heategevusfond Minu Unistuste Päev on väga tänulik Southwestern Advantage tudengitele suurepärase initsiatiivi ja toetuse eest!

Pildi autor:  Kasia Paszko