Minu unistuste päev

Viimased uudised

Sõprus on hindamatu vara07 aprill 2016

Kersti on särasilmne ja südamlik Minu Unistuste Päeva vabatahtlik, kes teeb ja jõuab alati palju ning kellel jagub alati vahvaid ideid, mida unistuste päeva lastega üheskoos ellu viia. 2015. aastal korraldas ta koos Tartu tiimijuhi Jaanaga armsale Greete-Liisile unistuste päeva, millest sai vabatahtliku ja lapse vahel alguse ilus sõprus. Üheskoos on tehtud palju toredat ja meeldejäävat.

 
Kõige enam unistab särasilmne Greete-Liis sellest, et saada peakokaks. Ühel kaunil kevadpäeval otsustas Kersti Greete-Liisi üllatada ning korraldas meeleoluka kokakursuse Solarise Vapianos.
Vapianos ootasid tüdrukut ja tema vanaema restorani esindajad Kristi Saluste ning mentor Mari-Liis. Nendega ühines ka Teele Viira ja nüüd ei olnud muud kui kokavormid selga ja tegutsema asuda! Kerguse ning pühendumisega valmisid mitmed imemaitsvad pastaroad, mis viisid osalejatel keeled alla.

Päev jätkus TV3 stuudios, kus mindi vaatama saate Armastuse laul salvestust. Saatejuhid Saara Kadak ja Tanel Padar rääkisid sellest, kui imelised on unistused ning kui suur rõõm on unistusi ellu viia. Seejärel pühendas Jüri Pootsman Greete-Liisile laulu „Torm“, mis oli ühtaegu liigutav ja südamlik. Teele Viira sõnul õpetas Greete-Liis talle toidutegemise kõrval ka seda, kuidas olla tingimusteta sõber. Teele: „Aitäh Minu Unistuste Päev- tänu unistamisele ja unistustele sain endale ühe väga armsa, särava, rõõmsameelse ja ilusa sõbra! Tema ümber on miski müstiline hingus ja sära, mis täiendas minu ellunägemist.“

Aitäh, Kersti, et oled nii hea ja hooliv inimene!

Suured tänud Vapiano, Kristi Saluste, Mari-Liis, Teele Viira, Kirsti Timmer, Jüri Pootsman, TV3 ja „Armastuse laul“ meeskond!