Minu unistuste päev

Viimased uudised

Peomunade ostjad toetasid laste unistusi 9285 euroga13 aprill 2019

Eesti suurim munatootja, Eggo brändi all munasid tootev DAVA Foods Estonia, andis heategevusorganisatsioonile Minu Unistuste Päev üle tšeki 9285,90 eurole. Summa kogunes spetsiaalselt Eesti 100. sünnipäevaks toodetud Peomunade partii müügilt, mis kestis terve juubeliaasta ning mille iga karbi ostult annetati 5 senti Minu Unistuste Päeva fondi.

 

DAVA Foods Estonia juhatuse esimees Vladimir Sapožnin ütles tšekki üle andes, et on äärmiselt rõõmustav, kuidas algatusega laste unistusi toetada tuli kaasa sedavõrd suur hulk inimesi ja üheskoos koguti kokku märkimisväärne summa. „Kodumaise suurima munatootjana on meie soov ühiskondlikult samuti oma panus anda. Nii nagu usub Eggomuna, et igas päevas on väike unistus, viib heategevusfond Minu Unistuste Päev laste unistused päriselt ellu ja toob nende argipäeva palju rõõmu. Loodan, et heade inimeste abil kogutud annetustest on tuntav abi fondi töös ja laste unistuste teoks tegemisel," lisas Sapožnin.

Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi oli annetust vastu võttes väga tänulik. "On väga tänuväärne, et Eesti üks juhtivaid kodumaiseid toidutööstusi näitab ilusat eeskuju, kuidas unistusi on võimalik täita mitmel moel. Nii nagu iga Eggomuna sees on peidus väike unistus, saame meie kogutud annetusega täita mitme tõsiselt haige lapse unistuse ja korraldada ka ühe suurema grupiürituse väljaspool haiglat. Sellega kingime nii lastele kui nende lähedastele uut hingejõudu ja positiivset energiat, mis aitab paranemisele kaasa."

Minu Unistuste Päev (www.minuunistustepaev.ee) on 2011. aastal loodud vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel baseeruv heategevusorganisatsioon, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja hingejõudu. Minu Unistuste Päev teeb koostööd Tallinna Lastehaigla, Tartu Ülikooli Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning paljude teiste patsiendiühingutega, et rõõmustada kõiki haigeid lapsi üle Eesti. Nende haiglate arstide poolt valitakse välja lapsed, kes vajavad kõige enam oma ellu jõudu, usku ja julgustust.

Fotol: (vasakult) Kristiina Gabor-Mägi,  Vladimir Sapožnin ja Ave Pilt