Minu unistuste päev

Viimased uudised

Minu Unituste Päeva tegevjuht Marianne Bruhn pälvis presidendilt vabatahtlike juhi aumärgi14 detsember 20147. detsembril tunnustas president Toomas Hendrik Ilves vabatahtlikke, kes on olnud lõppeval aastal silmapaistvaimad panustajad Eesti ühiskonda. Tunnustuse pälvisid 6 vabatahtlike eestvedajat, kelle seas oli ka Marianne Bruhn.

Mariannet tunnustati tema tegevuse eest teiste vabatahtlike juhendamisel, innustamisel ja eestvedamisel. Marianne sõnul ei kuulu presidendi tunnustus mitte  ainult temale, vaid kogu Minu Unistuste Päeva tiimile. “Ma olin südamepõhjani liigutatud ja väga uhke, et meie 
tegevust tunnustati nii kõrgel tasemel. See näitab, et ka pehmeid väärtusi hinnatakse Eesti ühiskonnas üha enam. Loodan, et nüüd mõistavad heategevusfondide toetajad raskesti haigetele lastele pakutava emotsionaalse toe, rõõmu, lootuse ja julgustuse andmise olulisust.” lisas Marianne.

President Ilves ütles vabatahtlike tunnustamisel, et vabatahtlik tegevus aitab hoida ühiskonda avatuna ja  tervena. “Olgu see haigetele lastele rõõmu valmistamine, vabatahtlik päästetöö, jalgpallitreeningud noortele või arvamusfestivali korraldamine. Teie kõik olete märganud neid, kes vajavad abi või tuge, olete märganud 
seda, mida teie kodukant või kogu Eesti vajab. See omakorda aga aitab vähendada ükskõiksust ning võõrandumist meie ümber, aitab muuta Eestit suuremaks ja paremaks.” lisas president Ilves. 

Kuula ka Marianne intervjuud Kuku raadiole

Vaata ETV uudislõiku.