Minu unistuste päev

Viimased uudised

Laura Zirel sai presidendilt aasta vabatahtliku aumärgi26 detsember 2017

Heategevusfondi "Minu Unistuste Päev" vabatahtlik Laura Zirel sai detsembris aasta vabatahtliku aumärgi, mille andis isiklikult üle president Kersti Kaljulaid.

 

“Vabatahtlik töö tuleb alati südamest. Te teete seda tööd mitte selleks, et keegi ütleks, et vinge! Te lihtsalt teate, et teiekandi inimestel on seda väga vaja. Elu meie kodukandis on täpselt selline, milliseks me selle ise kujundame, see on 1,3 miljoni inimese tegevuste summa. Aitäh teile 1,3 miljonit korda!”, ütles president Kaljulaid.  

Lisaks aasta vabatahtliku aumärgile pälvis Laura Zirel veel ühe auavalduse. Nimelt tunnustas Minu Unistuste Päev oma vabatahtlike tänuüritusel Laurat kui "Tartu meeskonna ÜHENDAJAT".  

”Olen nii uhke ja tänulik, et meie meeskonnas on niivõrd ägedad inimesed, kelle süda on avatud heategevusele ja kes soovivad muuta meie väikest Eestimaad paigaks, kus meil kõigil on parem elada”, lausus Minu Unistuse Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi. 

Minu Unistuste Päev on saanud presidendilt aasta vabatahtliku aumärgi tervelt kolmel korral. Esimest korda pälvis tunnustuse fondi asutaja Marianne Bruhn 2014. aastal. Teist korda sai tunnustuse osaliseks Kersti Urbala 2016. aastal ja kolmandat korda pälvis tunnustuse lõppeval aastal arstitudeng Laura Zirel.

Vabatahtlike tunnustamine toimus 10. detsembril 2017 Lihulas.

Foto: Arno Mikkor

Ave Pilt
Kommunikatsioonijuht 
Minu Unistuste Päev