Minu unistuste päev

Viimased uudised

Kanal 2 “Õhtu” tiim aitab Minu Unistuste Päeva10 juuni 2020

Populaarse telesaate “Õhtu” tiim osaleb heategevuskampaanias “Mina aitan” ja kogub annetusi Minu Unistuste Päevale. Kõigi annetanute vahel loositakse välja “Õhtu” saate salvestuspäev koos Roberti, Pireti ja Jüriga!

 

Kanal 2 Õhtu saate tiim – Robert Rool, Piret Laos ja Jüri Butšakov– on kõik öelnud “Mina aitan!” – aita ka Sina ning anneta heategevusfondile Minu Unistuste Päev. Just Sinust võib saada “Õhtu!” saate tiimiliige koos täispika salvestuspäeva, televisiooni telgitaguste ja otse-eetri adrenaliiniga. Osalemiseks vaata “Mina aitan” kodulehele:  https://bit.ly/37hPvAh 

Kampaanias osaleb ligi 20 Eesti tuntud inimest, kes on igaüks valinud endale südamelähedase organisatsiooni, mida toetada. Kanal 2 Õhtu saate trio valis selleks Minu Unistuste Päeva. Heategevuskampaania idee sai alguse Ameerika menukast AllInChallenge'st, mis on tänaseni üks edukamaid heategevuslikke kampaaniaid. “Ühel õhtul tekkis mõte sarnane üritus ka Eestisse tuua. Mõeldud-tehtud ja nii hakkasin järgemööda tuntud inimestega ühendust võtma ning uurima, kes oleks nõus osalema,” räägib kampaania peakorraldaja Martin Rakver.  

“Minu motiiv kampaania korraldamiseks on tänulikkus. Tänulikkus selle eest, et mul on tore ja armastav perekond, tervis on korras ning katus pea kohal. Et mul on kõik hästi. Tean ja teadvustan aga, et paljudel inimestel on eriti praeguses keerulises olukorras raske. See on meie meeskonna püüdlus anda ühiskonnale tagasi ja teha oma võimaluste piires midagi head,” sõnas Rakver, kes loodab koguda vähemalt 10 000 eurot, millest iga sent läheb heategevusse.

Heategevuskampaania “Mina aitan” kestab kuu aega 10.6-10.7. Kõik “Õhtu” saate annetused lähevad 100% ulatuses Minu Unistuste Päevale, millega saame rõõmustada tõsise tervisemurega lapsi ja nende vanemaid.