Minu unistuste päev

Viimased uudised

Jõulusoojuse abiga täituvad paljude haigete Eesti laste unistused21 märts 2016

Rõõm on teatada, et Kanal 2 heategevuslik jõulusaade „Jõulusoojus“ kogus lahkete televaatajate ja annetajate abiga Minu Unistuste Päeva sündmuste jaoks 92 392 eurot. 

 
Täname südamest annetajaid, kes andsid oma panuse, et ellu viia krooniliselt või raskelt haigete Eesti laste unistused! Teie annetus aitab tuua nende laste ellu rohkem positiivseid emotsioone, usku ja julgustust.

Kogunenud annetuste abil saavad ellu viidud paljude haigete laste individuaalsed unistuste päevad, mille jooksul täidame laste suurimad
soovid ja unistused. Haiglaravil olevatele lastele korraldame Tallinna
Lastehaiglas, Tartu Lastekliinikus ja Narva Haiglas meeleolukaid grupiüritusi. Lisaks saavad lapsed ja pered osa rõõmuküllastest pereüritustest väljapool haiglat, kuhu kaasame  lisaks individuaalpäevadel osalenud lastele ka oma koostööpartnerite liikmeid Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingust, Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsist, Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidust, Ray of Sun´st ja paljudest teistest patsientide ühingutest. Seeläbi saavad meie grupiüritustest osa veelgi rohkemad lapsed üle Eesti.