Minu unistuste päev

Viimased uudised

IWCT ja Unistuste Päev kutsuvad jõululaadale!25 november 2020

Eeloleval pühapäeval, 29. novembril kell 12-16 toimub Tallinnas Balti Jaama väliturul 15. Tallinna rahvusvahelise naisteklubi (IWCT) jõululaat, mille eesmärgiks on koguda annetusi heategevuseks.

 

Saatkondade müügilaudade vahelt leiab ka Minu Unistuste Päeva leti, kus on võimalik osta unistuste päeva lapse Katerina Runina joonistatud visuaalidega jõulukaarte ning proovida kätt õnneloosis. Auhinnad on tõesti ägedad ning iga loos võidab!

Valikust leiab nii Ty Nordic pehmeid kaisukaid, suus sulavaid käsitöö maiustusi Chocolalalt, soolaseid ja magusaid mandleid Loodusväelt, vitamiinidest pakatavaid nektareid, moose, marjajahusid ja mahlasid SEMU´lt, Elli küünlaid, heegeldatud jõuluehteid Lilleliisilt, looduskosmeetikat Nurme kosmeetikalt, D´Difference´lt ja Bonobo Native Cosmetics´ilt, mett Artisan Honey´lt, hoolitsusi Beautiful Me kehasalongilt, kinkekaarte Apollo Kinolt, isikupäraseid märkmikke Lucky Laikalt, lõbusaid ja armsaid tattoosid Linda MAE concept store´lt, kodusisustust KUMA Design´lt, pilkupüüdvaid ehteid brändilt Made by Kiku ning niiskusimureid firmalt Henkel.

Peaauhinnaks on perepääse Atlantis H2O Aquapark koos Tallinn Viimsi SPA saunakeskuse külastusega.

Soeta oma jõulukingid IWCT jõululaadalt! Ootame sind!  

Jõululaada korraldaja on konsulteerinud Terviseameti ja Balti Jaama turuga. Läbi on mõeldud ning tagatud ohutus, maas on 2+2 reeglit järgivad lindid, lauad on suured ja sügavad, kantakse kindaid ja maske, saadaval on desinfitseerimisvahendid, kasutatakse võimalikult palju makseterminale ning sisse lastakse ainult maskiga kliente.

Tegemist on väliüritusega, kuhu ei ole kaasatud meie fondi sihtgrupi lapsi. Meie fondi poolt on väljas 2-3 inimest, kes hoiavad samuti omavahel distantsi.

Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubi on toetanud Minu Unistuste Päeva algusaastatest saadik ning seepärast tundsime solidaarset kohustust olla väljas üritusel, millega kogutakse raha ja vahendeid, et saaksime ellu viia tõsiselt haigete laste unistusi kui olukord Eestis tervikuna leebub.