Minu unistuste päev

Viimased uudised

Eriolukord ja Minu Unistuste Päev13 märts 2020


Seoses COVID-19 levikuga Eestis, Vabariigi Valitsuse väljakuulutatud eriolukorraga ning inimeste tervise kaitse tagamiseks, teeme Minu Unistuste Päeva tegevuses ajutiselt järgmised muudatused:
 
  • Lükkame edasi kõik seniplaneeritud sündmused (personaalsed unistuste päevad, grupiüritused väljaspool haiglat ja grupiüritused haiglas) kuni 1. maini.
  • Füüsilisi kohtumisi fondi sihtgrupi raskelt või krooniliselt haige lapse ja perega ei korralda kuni 1. maini.
  • Samas, jätkame tööd ja aktiivset tegevust kodukontorist telefoni, e-maili ja elektrooniliste kanalite abil.
  • Julgustame vabatahtlikke jätkama tiimidesse väljajagatud sündmuste ettevalmistamist, planeerimist ja suhtlemist telefoni, e-maili ja elektrooniliste vahendite abil (näiteks saab lapse unistusi välja selgitada ja perega planeerida virtuaalse kohtumise messengeri, skype või muu kanali kaudu. Toetajatega saab suhelda telefoni, e-maili või muude elektrooniliste kanalite kaudu)
  • Arvestades hetke prognoosi, soovitame sündmusi planeerida pigem mai lõpuks ja edaspidi.

Eriolukord kehtib 1. maini 2020, kui valitsus ei otsusta teisiti.

Minu Unistuste Päeva juhtkond jälgib kõrgendatud tähelepanuga Eestis toimuvat ning lähtub Vabariigi Valitsuse, Sotsiaalministeeriumi ja Terviseameti soovitustest ning otsustest ja reageerib vastavalt olukorrale. Kui tuleb uut infot, anname sellest kindlasti teada. Palun jälgige Minu Unistuste Päeva infokanaleid.

Rahulikku meelt, üksteise hoidmist ja tugevat tervist! Püsime terved!

Foto autor/allikas: Valitsuse kommunikatsioonibüroo