Minu unistuste päev

Viimased uudised

Teabeürituste rohke juuni algus13 juuni 2016

Juuni algus on olnud Minu Unistuste Päeva tiimi jaoks väga tegus - jõudsime mitmele üritustele nii Tallinnas, Tartus kui ka Jõhvis.  

1. juunil tähistati Tartus Lastekaitsepäeva. Minu Unistuste Päev osales üritusel esmakordselt ning oli rõõm tõdeda, et meie fondi ja tegemiste kohta tunti palju huvi. Värvilised õhupallid ja printsess Elsa panid telgiümbruse elevusest kihama ning igal lapsel oli võimalik ka oma suuremad ja väiksemad salasoovid unistuste puu külge riputada. Kõikide unistajate vahel loositi välja üks õnnelik laps, kelle soov täide viiakse. Võitjaks osutus 5-aastane Meriliis, kelle unistuseks on minna Lottemaale.


Oma unistusi oli võimalus kirja panna ka 4.-5. juunil Tallinnas Vanalinna Päevadel, kus osutus õnnelikuks lapseks 8-aastane Karoliine, kes unistas koos perega seiklusparki minekust. Kõik lapsed julgesid unistada suurelt, teiste seas sooviti minna ratsutama, taheti lennukiga lennata, reisida ja teha palju muud toredat. Silmapaistvaimateks olid näiteks kohtumine printsess Elsaga, soov saada rüütliks või politseinikuks ning taheti kohtuda oma lemmiklaulja Jüri Pootsmanniga.


Tallinna Rat Race’il, mis toimus 02. juunil, koguti seekord heategevuslikul kontorirottide jooksul heategevuslikus korras raha Eesti Laste- ja Noorte Diabeediühingule insuliinpumpade soetamiseks. Kuna ühing on Minu Unistuste Päeva hea koostööpartner, siis oli suurepärane võimalus anda omapoolne panus ühe lapse unistuse ellu viimisel. Loosi tahtel osutus õnnelikuks võitjaks 12- aastane Gabriela, kelle unistuste päeva asuvad vabatahtlikud peagi korraldama.


SUUR TÄNU Olympic Casinole toetuse eest! Tänu teie toetusele saame Minu Unistuste Päeva laiemalt tutvustada ning täita raskelt haigete laste unistusi!