Minu unistuste päev

Viimased uudised

Tühi taara aitab täita haigete laste unistusi 29 mai 2014

Eestis on väga palju lapsi, kes peavad raske haiguse tõttu palju aega haiglas viibima. Neilgi on unistused ja soovid, millest vähemalt osa heade inimeste abiga täitub.

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev asutaja Marianne Bruhni sõnul saavad helgetest hetkedest osa Tallinna lastehaigla, Tartu lastekliiniku, Narva haigla ja Kohtla-Järve haigla lapsed. Erilised üritused on mõeldud väga keeruka diagnoosiga lastele, näiteks neile, kellel on mõni tõsine krooniline haigus, kuid palju on ka vähihaigeid lapsi.

Eelmisest aastast mäletab Bruhn eredalt 14-aastast Beritit, kelle unistus oli käia loomaaias ja näha oma iidolit Koit Toomet. Mullu detsembris täitusid mõlemad unistused. Tallinna loomaaias rääkis ta tiigrikutsuga. Seejärel mindi suurhalli telesaate «Su nägu kõlab tuttavalt» finaali lindistusele. See polnud kõik – Berit sai minna lavale ja kohtuda oma lemmiklauljaga näost näkku.

Beriti ema Eha Otsingu sõnul on selle kogemuse kirjeldamiseks raske sõnu leida. «See kogemus muutis meie elu,» lausus ta. Berit lisas, et tema jaoks oli unistuste päeva unistuste hetk just see, kui Koit Toome tuli teda kallistama.

«See oli väga tore, et sain tüdrukule rõõmu pakkuda. Kohtumine oli väga südamlik,» meenutas Koit Toome.

Loe edasi siit: http://tarbija24.postimees.ee/2810008/tuhi-taara-aitab-taita-haigete-laste-unistusi

Allikas: TARBIJA24 29.05.2014