Minu unistuste päev

Viimased uudised

Eesti jalgpallikoondis külastas Tallinna Lastehaiglat12 november 2015

Täna külastas Eesti jalgpallikoondis koostöös Heategevusfondiga Minu Unistuste Päev Tallinna Lastehaiglat, et rõõmustada hetkel haiglaravil viibivaid pisemaid ja suuremaid patsiente.  
Elevust oli täna haiglaseinte vahel tõepoolest palju, sest Eesti koondise jalgpallurid Ragnar Klavan, Mihkel Aksalu, Nikita Baranov, Karol Mets, Konstantin Vassiljev, Joel Lindpere, Ken Kallaste, Maksim Gussev ja Rauno Alliku pole pikemalt haiglas viibivatel lastel just igapäevased külalised. Üheskoos nii jutustati, meisterdati teineteisega vahetamiseks sõbrakäepaelasid kui ka maiustati jalgpalliteemalise tordiga. Jalgpallurid rääkisid lastele ka oma unistustest ja jagasid neile autogramme.

„See on juba teine kord, kui Heategevusfond Minu Unistuste Päev ja Tallinna Lastehaigla haiglaravil viibivate laste nimel Eesti jalgpallikoondisega koostööd teevad. Laste, eriti just väiksemate puhul, on haiglas viibimine sageli emotsionaalselt raskem kui täiskasvanute jaoks ning kohtumine oma iidolitega toob ühelt poolt lastele naeratuse suule, teisalt võimaldab ühistegevuse kaudu suhelda teiste lastega,“ rääkis Marianne Bruhn, Heategevusfondi Minu Unistuste Päev tegevjuht ja üks asutajatest.

„Jalgpallikoondis mõistab oma rolli ühiskonnas, see on laiem kui ühe spordiala esindusvõistkond. Kui meil on võimalus aidata kellegi unistus teoks teha ja toetada lapsi sel ajal, kui nad peavad haiglas ravil olema, siis teeme seda. See on meie vastutus ühiskonna ees,“ lausus Eesti koondise kapten Ragnar Klavan.

Jalgpallikoondise külastuse peatoetaja on Heategevusfond Aitan Lapsi.

Vaata ja loe meediakajstusi siit: 

1) Õhtuleht:  Galerii. Jalgpallikoondis külastas lastehaiglas pisikesi fänne  ja artikkel Vutikoondislased kinkisid lastehaigla patseintidele unustamatu päeva    
2) Kanal 2 Reporter: Eesti jalgpallikoondis lastehaiglas 
3) Delfi: Fotod. Eesti jalgpallikoondis külastas Tallinna lastehaiglas pisikesi fänne 
4) Postimees: Galerii. Jalgpallikoondis pakkus lastele unistuste päeva. 
5) Jalgpall.ee:  uudis
6) ERR: Eesti jalgpallikoondis külastas lastehaiglas pisikesi fänne
7) Postimees RU:  Галерея. футболисты сборной Эстонии навестили больных детей